Lustra

Lustro jest nieodzownym elementem każdego domu. Przed wyjściem z domu, czy to do pracy, na spacer a może na randkę, sprawdzamy czy nasz wygląd spełnia nasze oczekiwania. 

Lustro samo w sobie może stanowić ozdobę. Nie powinno jednak odbiegać stylem od wnętrza. W nowoczesnych aranżacjach powinna dominować prostota – często wystarczy samo szkło, bez ozdobnej ramy.

Zapewne każdy z nas posiada lustro w łazience czy też w przedpokoju. Służy ono nie tylko zaspokojeniu ciekawości, czy aby dobrze wyglądamy – powiększa też optycznie małe pomieszczenia, rozjaśnia wnętrza i je zdobi. Samo w sobie jest również przedmiotem artystycznym.

Gdzie zawiesić lustro?

Wybór miejsca na powieszenie lustra.

Zanim zawiesimy lustro, zorientujmy się, co będzie się w nim odbijało. Wybierzmy miejsce z taką perspektywą, by np. nasi goście, siedząc na kanapie, mogli się cieszyć widokiem powielonych obrazów, fotografii lub zieleni za oknem, a nie odwracać oczy od zwielokrotnionego bałaganu na kuchennym blacie.

Wybór miejsca na powieszenie lustra jest jedynie Twoim wyborem. My natomiast możemy zaoferować trzy kolory lustra, które dopełnią Twój wybór.

Nasza oferta obejmuje lustra w kolorach srebrografit i brąz. 

Kolory luster

a także wykończenie krawędzi fazowaniem pojedynczympodwójnym i potrójnym.

Fazowanie luster